Sīkdatņu lietošanas politika

1. Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir datnes, ko tīmekļa vietnes izvieto lietotāju datoros un mobilajās iekārtās, lai atpazītu lietotāju un atvieglotu tam vietnes izmantošanu. Sīkdatņu izmantošana ļauj nodrošināt visērtāko interneta vietnes lietošanu. 

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā aboutcookies.org

2. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Albus tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes: 
- lai atcerētos vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes; 
- lai atcerētos autorizētus lietotājus; 
- lai pielāgotu saturu un vietnes paziņojumus lietotāja vajadzībām; 
- Google Analytics un Gemius statistikai 

Albus tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir Albus tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā Google Analytics . 

3. Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.  Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Svaigu dienu vēlot - ALBUS :) 

 .